Ko su "svi ostali"?
21:08 Nepoznati glumac u jevtinom filmu je rekao:"Postoje dve vrste ljudi, oni koji razumeju i oni koji ne razumeju..."
21:09 Poznati glumac u osrednje skupom filmu je rekao:"Postoje dve vrste ljudi, oni koji misle da je za poker potrebna sreća, i oni koji znaju da nije..."
21:10 Po glavi mi se mota da postoje dve vrste ljudi, oni koji piju pivo i oni koji ne piju.
21:11 Cimer mi dobacuje da postoje dve vrste ljudi, oni koji se zadnji smeju i oni koji to ne čine.
21:12 Samo po sebi nameće se da postoje dve vrste ljudi, oni koji se smeju i oni koji se ne smeju.
21:13 Kažu da zdrav čovek ima hiljadu želja, a bolestan samo jednu; što će reći da postoje dve vrste ljudi, oni koji su bolesni i oni koji će to biti..
21:14 Kasapin koji živi nekoliko kuća od mene sigurno smatra da postoje dve vrste ljudi, oni koji jedu meso i oni koji ne jedu.
21:15 Reče mi jednom jedan prijatelj da postoje dve vrste ljudi, oni koji peru ruke posle pišanja i oni koji ne peru ruke pre pišanja.
21:16 Za osam minuta uspeo sam da vaspostavim najmanje 256 različitih vrsta ljudi. Koliko bi ih tek bilo da sam se malo više potrudio... Nego, to zapravo i nije smisao ove priče, samo želim da postavim solidan kontraargument svakom ka mi ikad kaže:"Ma, isti si k'o i svi ostali!".
!


